Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa Nyíregyházán
A középfokú oktatási intézmények tanulói részére megrendezett vetélkedő célja a tanulók közlekedési ismereteinek bővítése és a balesetmentes közlekedésük elősegítése volt.
A középfokú oktatási intézmények tanulói részére megrendezett vetélkedő célja a tanulók közlekedési ismereteinek bővítése és a balesetmentes közlekedésük elősegítése volt.
Bűn- és balesetmegelőzési előadást is tartottak az érdi, budaörsi és szentendrei rendőrök a százhalombattai iskola által szervezett túrán.
A Siófoki Rendőrkapitányság munkatársai a Magyar Vöröskereszt Somogy Megyei Szervezetének felkérésére baleset-megelőzési programmal vettek részt a városi elsősegélynyújtó versenyen.
Kerékpáros közlekedési vetélkedő Kaposváron.
A megyeszékhelyen rendezték meg a vetélkedő döntőjét.
A motoros balesetek megelőzése érdekében tartanak rendezvényt a Hungaroringen.
Készüljünk fel a motoros szezonra!
A megyei rendőr-főkapitányság 2018. április 12-én rendezte meg az országos verseny megyei elődöntőjét.
Kerékpáros közlekedésbiztonsági vetélkedőn vettek részt az iskolások Egerben.
A helyi nyugdíjas klubok képviselőinek tartottak bűn- és baleset-megelőzési tájékoztatást a rendőrség munkatársai a pápai Huszár Közösségi Házban.