Aktuális

Kék angyal

2016. 12. 27., k - 16:05
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Jász-Nagykun-Szolnok megyében a Karácsony ideje alatt „kék angyal” vigyázott a közlekedőkre.

„Ébresztő” akció

2016. 12. 24., szo - 08:37
Hajdú-Bihar Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A püspökladányi és a berettyóújfalui rendőrök 2016. december 23-án 22 órától december 24-én 4 óráig „Ébresztő” baleset-megelőzési akciót tartottak a 42-es számú főúton.

"Lépek, ha lehet"

2016. 12. 24., szo - 06:39
Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság

Baleset-megelőzési rajzpályázat Mátészalkán.

Az ünnepek alatt is óvatosan!

2016. 12. 23., p - 10:45
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A téli időjárási körülmények közti közlekedés fokozott figyelmet és óvatosságot kíván meg a járművezetőktől és a gyalogosoktól is.

Biztonságban a jégen is

2016. 12. 21., sze - 11:54
Somogy Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A mínuszok beköszöntével a tavak vize fagyni kezdett, azonban a balesetek elkerülése végett fontos, hogy tartsuk be a jégen tartózkodás szabályait!

Kapcsolódó oldalak