Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa Szegeden
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság Balesetmegelőzési Bizottsága ebben az évben tizenhatodik alkalommal rendezte meg a Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa megyei döntőjét. A megmérettetésre 25 fiatal jelentkezett.