Pénzt loptak, büntetőeljárás indult ellenük
Földön talált pénztárcából vett ki pénzt két férfi egy presszóban, Vésztőn. Tudták, hogy kié a tárca, mégsem adták vissza a tulajdonosnak. Csak a rendőrök felszólítására vették elő a lopott pénzt. A rendőrség az ügy vizsgálatát befejezte.